Ubytovanie v centre Nitry v hoteli City. Luxusné apartmány a prvotriedne zariadené izby v historickom centre mesta.


Komfortné ubytovanie v Nitre

Príjemný rodinný City Hotel sa nachádza na pešej zóne na Svätoplukovom námestí, priamo v historickom centre mesta Nitra. Hosťom ponúka prvotriedne služby. Hostia majú na výber ubytovanie v klasik a biznis izbách alebo luxusne zariadených apartmánoch.

Interiér izieb Hotela City

Klimatizované izby s manželskou posteľou alebo dvomi oddelenými lôžkami, satelitnou TV s plochou obrazovkou a elektronickým trezorom, šatníkovou skriňou, stôl na písanie so stoličkou, kreslo. V priestrannej kúpeľni nájdete sušič vlasov a vyhrievané držiaky na osušky, vaňu alebo sprchový kút a toaletu.

Komfortné klimatizované izby s bezplatným wifi pripojením na internet a sprchovým kútom, alebo vaňou. K dispozícii sú počas výstav bezplatné transfery na výstavisko Agrokomplex. Káblový internet na izbách. Pranie, žehlenie. Všetky izby v hoteli City Nitra sú vybavené minibarom, satelitnou LCD TV s plochou obrazovkou a elektronickým trezorom. V priestrannej kúpeľni nájdete sušič vlasov a vyhrievané držiaky na osušky.

Izby na vyšších poschodiach sú zariadené vyšším štandardom. Novším a krajším nábytkom, luxusnejšími kúpeľňami s vaňou, kobercami. A hlavne, čím vyššie, tým krajší výhľad.

Ubytovanie spĺňa kritériá pre náročných hostí. Ponúkame 24 dvojlôžkových izieb, 2 apartmány + 2 apartmány LUX, ktoré Vám svojim komfortným zariadením poskytnú pocit domova a súkromia. Všetky izby sú klimatizované a vieme ich poskytnúť ako jednolôžkové.

Stravovanie hostí

V cene izby sú bohaté raňajky vo forme švédskych stolov. Raňajky sú podávané od 7.00 – 10.00. V prípade potreby hosťom vieme zabezpečiť skoršie raňajky alebo pripraviť balíček na cestu. Taktiež ponúkame raňajky pre celiatikov. Stačí nám požiadavku vopred nahlásiť a pripravíme Vám chutné bezlepkové raňajky. Počas dňa môžete využiť služby viacerých reštaurácií so širokou ponukou jedál, ktoré sa nachádzajú v blízkosti hotela. Jedlo si môžete objednať priamo na hotel.

Pre našich hostí ponúkame v hoteli aj ďalšie služby.

Strážené non-stop parkovisko
48 parkovacích miest
Raňajky vo forme bufetových stolov
Pranie a žehlenie pre dlhodobo ubytovaných hostí
Radi ubytujeme aj vášho štvornohého miláčika
Bezdrôtové pripojenie na internet - WIFI
Informácie o kultúrnych, historických a prírodných zaujímavostiach
Satelitná TV s plochou obrazovkou

Booking

Ubytovanie si môžete rezervovať online tu a teraz

Vyberte si typ izby
Počet osôb